Sortiment Recoil | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

Sortiment Recoil

RECOIL – Efektívna a cenovo dostupná technológia na opravu a zosilnenie často namáhaných závitov

Prednosti systému recoil

Závitový systém RECOIL je velmi jednoduchý a praktický.
Je priam predurčený na rýchle a kvalitné opravy vytrhnutých závitov. K poškodeniu závitov však vôbec nemusí dôjsť.
Systém RECOIL umožňuje aj ich preventívne zosilnenie. Vhodný je pre závitové spoje v ľahkých zliatinách, liatine, plastoch a dalších materiáloch pretože :

  • poskytuje pevné a odolné závity
  • závitové vložky sú z nehrdzavejúcej ocele
  • zabraňuje opotrebovaniu závitov
  • má vysokú odolnosť voči striedaniu teplôt
  • má vysokú odolnosť voči vibrácii
  • pri opravách možnosť vzájomnej zámeny metrických závitov za palcové a naopak.

RECOIL opravárenské súuacute;pravy

Opravárenské súpravy pozostávajú zo špeciálneho HSS – závitníka pre osadzovacie závity, z jednoduchého montážneho nástroja na osadzovanie vložiek a zo stanoveného počtu závitových vložiek. Ďalšie vložky je možné samostatne dokúpiť. Spoločnosť RECOIL ponúka rozsiahly výber opravárenských súprav pre opravu všetkých používaných druhov závitov vo všetkých veľkostiach.

RECOIL závitové vložky

Závitové vložky sú v samoistiacom vyhotovení. Vyrobené sú z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Ich sortimentná ponuka je veľmi široká – snáď nejestvuje závit, ku ktorému by sa nedodávala príslušná závitová vložka. Dodávajú sa tak v praktickom balení pre malospotrebiteľov, ako aj napáskované pre veľkosériovú montáž.

RECOIL náradie

Pre rýchlu montáž závitových vložiek v malých sériách vyvinula firma RECOIL veľmi jednoduchý montážny nástroj. Pre montáž vložiek v stredných a veľkých sériách firma RECOIL dodáva tak poloautomatické nástroje s elektrickým i pneumatickým pohonom, ako aj plnoautomatické montážne zariadenia pre priemyselné použitie.

RECOIL doplnky

Combination Set 1012

Univerzálna súprava nástrojov na rýchle vyčistenie a prerezanie vonkajších a vnútorných závitov. Nástroje majú oceľové brity z kvalitnej rýchloreznej ocele ( 62 RC ). Oceľové brity majú profil, ktorý presne zapadne do závitu. Tak sa závit vyčistí a súčasne sa vyhladia mnohé jeho nerovnosti.

Re-Grip

Drsná emulzia vyvinutá na odťahovanie skrutiek (matíc) so zničenou hlavou (hranami) Základnou zložkou emulzie je prach z technických diamantov, ktorý zabráni šmyku medzi maticou a kľúčom. Emulziu je možné veľmi ľahko odstrániť už niekoľko minút po nanesení.

recoil_kuforOpravárenské súpravy a balenia

Základom je špičková kvalita
Štandardy USA
Štandardy Veľká Británia
Štandardy Nemecko
Naša sortimentná ponuka

Opravárenské súpravy RECOIL sa dodávajú buď v praktických kombinovaných súpravách s viacerými, najčastejšie používanými veľkosťami závitov, alebo jednotlivo; pre ten – ktorý rozmer. Sortimentná ponuka druhu závitov je pritom veľmi široká a zahŕňa prakticky všetky možnosti, včítane závitov v palcových mierach.

Technické parametre


This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!