Zapustené držadlo ElesaGanter – na efektívne uchopenie | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

Zapustené držadlo ElesaGanter – na efektívne uchopenie

Elegantne zakryté alebo s priznanými skrutkami, s rôznymi povrchovými úpravami a farebnými prevedeniami: držadlá GN 7330 a GN 7332 sú novými prírastkami do širokého sortimentu štandardných dielov Elesa+Ganter.

Zapustené držadlá majú na rozdiel od typických držadiel tú výhodu, že sú zarovno s povrchom, čo je ideálne na také účely použitia s nárokmi na úsporu priestoru – napríklad pri montáži vozidiel alebo pri výrobe dební na leteckú prepravu vybavenia na rôzne akcie.

Špecialista na štandardizované diely Elesa+Ganter teraz ponúka zákazníkom dve nové zapustené držadlá GN 7330 a GN 7332 s dvoma rôznymi štandardnými možnosťami montáže: držadlá sa môžu namontovať buď zo strany obsluhy so zápustnými skrutkami, alebo zozadu so závrtnými skrutkami. Elesa+Ganter navyše ponúka obidva typy zapustených držadiel s prídavným tesnením alebo bez neho.

Pri utesnenom spredu montovanom prevedení bránia zápustné tesniace skrutky spolu s tesnením vniknutiu tekutín alebo prachu do vnútra puzdra. Táto pevná konštrukcia bola testovaná na preverenie optimálneho súladu s ochranou stupňa IP 66, čo je úplná prachotesnosť a ochrana pred intenzívnym tryskaním vody zo všetkých smerov.

Zapustené držadlá GN 7330 je zinkový tlakový odliatok a dodávajú sa s naprašovaným povlakom štandardnej čiernej alebo striebornej farby. Na vyžiadanie sú možné aj ďalšie farby. Zákazníci Elesa+Ganter si môžu vybrať spomedzi dvoch rôznych rozmerov puzdra – 127 alebo 155 mm.

Zapustené držadlá GN 7332 z ušľachtilej ocele sa dodávajú v dĺžke 155 mm a sú vyrobené z hlboko ťahaného plechu z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s jemne matnou povrchovou úpravou. Závrtné skrutky použité na montáž držadla zozadu nie sú spredu viditeľné, čím je zaistená decentná montáž, zodpovedajúca vkusnému vzhľadu týchto uchopovacích prvkov.This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!