Neviditeľné a vysoko pohyblivé pánty Elesa+Ganter | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

Neviditeľné a vysoko pohyblivé pánty Elesa+Ganter

Dizajn, funkcionalita a viac voľnosti so 180 stupňovými viackĺbovými pántami inštalujúcimi sa zvnútra.

Prémiové súčiastky Elesa+Ganter sa používajú pre neobvyklé riešenia so širokým rozsahom použití. Produktové katalógové listy spolu s popismi súčiastok s fotografiami a výkresmi slúžia na zjednodušenie práce zákazníka s výrobkami. Je to vcelku bežné, že z času na čas je potrebné 180 stupňové otočenie.

Tieto požiadavky spĺňa tiež nerezový viackĺbový pánt GN 7237, ktorý môžete teraz nájsť aj v širokom portfóliu značky Elesa+Ganter. Hoci sa tieto pánty inštalujú za účelom šetrenia priestoru a pre prípad možného vandalizmu, poskytujú 180 stupňové otočenie konzol pántov.

Vďaka tomu sa dosahuje optimálny prístup k uchyteniu pántov, a súčasne sa vylučuje zatarasenie únikových východov časťami otvorených dverí. Navyše zostane vonkajšok rámu bez zbytočných častí, ktoré by sa nehodili k celkovému dizajnu, a tiež sa tým zaručí jednoduchšia údržba a čistenie.

Nerezové viackĺbové pánty sú tvorené pákovým, samomazacím, bezvôľovým, sedem kĺbovým mechanizmom, ktorý sa montuje na rám a dvierka pomocou skrutkového spoja. Vďaka pohybu kĺbového mechanizmu vytvoreného simulovacím softvérom sa v prípade otvárania konzola pántu najskôr mierne nadvihne až následne sa otočí o 180 stupňov.

Maximálna flexibilita pri montáži: Podlhovasté široké montážne diery v montážnej konzole umožňujú nastaviť pánt v troch rozmeroch.

Pre jednoduchú montáž sú dostupné platničky so skrutkami, vnútornými závitmi aj s priechodnými dierami ako doplnky v sortimente.

Pre splnenie náročnejších požiadaviek so špecifickejším otváraním alebo dráhami pohybu, Elesa+Ganter tiež ponúka riešenia na mieru, ktoré presahujú bežné použitia pántov, podľa požiadavky štvorčlenný alebo desaťčlenný mechanizmus, ktorý bude slúžiť ako zdvíhací alebo ťahací systém.This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!