Keď sa farba stáva hodnotou výrobku | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

Keď sa farba stáva hodnotou výrobku

Medzi 40 000 produktovými kódmi ktoré sú dostupné na sklade, renomovaná výrobná firma Elesa+Ganter ponúka široký výber štandardných dielov v pestrých ELECOLORS farbách:

  • Oranžová
  • Sivá
  • Žltá
  • Modrá
  • Červená
  • Čierna

V rastúcom počte segmentov na trhu začínajú firmy z výrobného priemyslu požadovať živšie farby ako tradičnú sivú alebo zelenú. Dôvody tejto zmeny sú zmeny ohľadom nových estetických požiadavok na výrobné stroje, ktorým sa menia nielen technické parametre ale aj dizajn.

Elesa+Ganter vo vašich obľúbených farbách

Elesa navyše ponúka okrem línie Ergostyle odmenenou niekoľkými cenami aj množstvo ďalších štandardizovaných komponentov na najčastejšie manévrovacie a upínacie operácie spolu s farebnými časťami alebo celofarebnými prevedeniami. Celá škála produktov s rozdielnymi tvarmi, povrchovými úpravami a farbami takto presne pasuje k výrobku, na ktorý bola pôvodne navrhnutá.

Vďaka snahe značky Elesa+Ganter ponúkať najvyššie štandardy kvality takisto v estetickom vzhľade produktu, sú farby kontrolované tak, aby mali čo najlepšiu farbu a opakovateľnosť počas výroby, a aj počas používania výrobku v celom životnom cykle.

Rada Ergostyle

V deväťdesiatych rokoch Elesa+Ganter predstavila po prvýkrát novú líniu štandardných súčiastok, radu Ergostyle. Táto rada bola charakteristická elegantnými líniami a ergonomickými vlastnosťami. Ergostyle predstavuje novinku čo sa týka tvaru súčiastok a aj farebnej variácie v 6 farebných prevedeniach. Keď je ergonómia a dizajn základnou vlastnosťou produktov tejto rady, tak potom farba je ďalšia extra možnosť výberu na mieru.

Použitie týchto farebných variácií ponúka skvelú estetickú jednotu medzi súčiastkami a produktom kde sú použité.

A čo viac rozdielne farby pomáhajú k lepšej identifikácií rozdielnych funkcií strojov, čo prispieva k vyššej bezpečnosti pri práci.

Preklad: Mgr. Denisa Petrášová, technická editácia: Ing. Adam PetrášThis is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!