OZ Návrat do divočiny alebo inak čo robiť ak nájdem zranené zviera? | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

OZ Návrat do divočiny alebo inak čo robiť ak nájdem zranené zviera?

,,Občianske združenie Návrat do divočiny (v skratke ITW z anglického Into the Wild) je združenie, ktoré vzniklo za účelom zriadenia chovnej stanice na záchranu zranených a osirelých divo žijúcich zvierat v bratislavskom regióne“.

Okrem tohto združenia nie je v Bratislave a blízkom okolí žiadne zariadenie ako toto, a preto sa doteraz museli všetky zranené voľne žijúce zvieratá prevážať do iných miest, čo im spôsobovalo zbytočný stres.

Hlavným cieľom združenia je záchrana a pomoc zraneným a opusteným voľne žijúcim zvieratám, ktoré nie sú dočasne schopné zostať vo voľnej prírode. Následne sa vyliečení jedinci vypustia späť do voľnej prírody. V neposlednom rade sa toto OZ zameriava na ekologické a environmentálne vzdelávanie detí v školách a v škôlkach. Budovanie vzťahu k prírode začína totiž už v mladom veku (OZ Návrat do divočiny, 2018).

Na ich webových stránkach môžete nájsť návody ,,prvej pomoci“ pre drobných operencov, opustené mláďatá, dravce a sovy, dáždovníky a ježkov.

Záslužná činnosť OZ nás naozaj oslovila, a preto sme sa rozhodli s nimi dlhodobo spolupracovať.

Pre ďalších ktorí by ich chceli podporiť je k dispozícii ich číslo účtu:

Číslo účtu.: SK5983 3000 0000 2900 6803 38

Viac informácií nájdete na ich webovej stránke a na facebooku.This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!