Recoil | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

Recoil

PONÚKAME VÁM OPRAVU PRIAMO U VÁS

Servisná služba – opravy vytrhnutých závitov a odvrtávanie zalomených skrutiek a žhavičov

opravar

Ing. Ivor Petráš – špecialista na závity, mobil : 0903 769 524

Ako rýchlo opraviť zničený vnútorný závit

Oprava závitov na pôvodný rozmer a súčasné zvýšenie pevnosti skrutkového spoja až na 170 % !!!

Metrické aj palcové závity

Závitové vložky sú určené na opravu poškodených závitov resp. na pancierovanie nových závitov, najmä v hliníkových zliatinách. Oprava a pancierovanie nie sú náročné na čas. Dosiahneme doživotnú trvanlivosť opraveného, resp. pancierovaného závitu. Pre každý rozmer závitu dodávame špeciálny HSS závitník, montážny nástroj a 5-10 ks vložiek, ktoré je možné si aj doobjednať.
Recoil technológia bola pôvodne vyvinutá pre zbrojársky a letecký priemysel na pancierovanie nových závitov, najmä v ľahkých zliatinách. Takto spevnené závity prekonávajú životnosťou samotné súčiastky.
Takéto závitové spoje majú tiež vyššiu vibračnú odolnosť. Túto dokážeme ešte výrazne zvýšiť, ak použijeme Locking vložky Recoil (tzv.letecké vložky so zámkom).

Rýchla oprava sviečkových závitov

Pri oprave sviečkového závitu navyše nie je potrebné odvŕtavanie poškodeného závitu. Túto operáciu súčasne s narezaním závitu pre vložku Recoil vykoná špeciálny závitník s výstružníkom. Vďaka tomu sa nezmení poloha osi opraveného závitu, čo je pri zapaľovacích sviečkach mimoriadne dôležité. Celá oprava trvá cca 15-20 min. Oprava klasickým spôsobom, ak by vôbec bola možná, by trvala oveľa dlhšie.


This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!