Ponuka práce v Bratislave- možno hľadáme práve teba

Referent odbytu strojárskych prvkov a spojovacieho materiálu

Počet voľných pracovných miest: 3

ODMENA za odporúčanie priateľa alebo známeho (v prípade, že ho prijmeme): 200

IMP KONTAKT spol.s r.o.

Miesto práce
Ferdiša Kostku 1, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONÚKAME TI PRÁCU V HARMONICKOM KOLEKTÍVE RODINNEJ FIRMY V Bratislave- v KARLOVEJ VSI.
PRÍDI A UVERÍŠ, ŽE EXISTUJÚ EŠTE ÚŽASNÉ FIRMY , IMP KONTAKT TAKÁ NAOZAJ JE !

MOŽEŠ PRACOVAŤ SAMOSTATNE A TEŠIŤ SA DO PRÁCE NA :
• Spracovanie nových objednávok
• Vypracovávanie cenových ponúk
• Komunikáciu so zákazníkmi – emailom a telefonicky
• Poskytovanie aktuálnych informácií o produktoch
• Nové podnety od kolegov i zákaznikov

Zamestnanecké výhody, benefity

• Práca s priateľským kolektívom v príjemnom prostredí
• Zvýšenie odbornosti zaúčaním sa na viacero pracovných pozíciách
• Pevná pracovná doba bez nadčasov 8:00-16:00 , v piatok do 15:00
• Možnosť rôznych školení v rámci pracovnej doby
• Samostatná práca bez neustáleho dohľadu šéfa.
• Zahraničné služobné cesty v rámci produktových školení 1x/2 roky
• Možnosť lekcií cudzieho jazyka v rámci pracovnej doby
• Sick days
• Zabezpečený pitný režim s nealko nápojmi počas prac.doby
• Pohodová jedálenská miestnosť s kávou Lavazza
• Teambuilding akcie
• A iné..

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite životopis s aktuálnou fotografiou a motivačný list na praca@impkontakt.sk

Kontaktovať nás prosíme iba prostredníctvom emailu. Telefónne kontakty spoločnosti slúžia výhradne pre našich zákazníkov.

V prípade neakceptovania tejto požiadavky musíme žiaľ záujemcu vyradiť.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Komunikatívnosť a priateľstvo
• Rýchla práca s počítačom
• Angličtina alebo nemčina – písanie e-mailov so správnou gramatikou, základná konverzácia
• Outlook, MS Office – základy
• Technická zdatnosť
• Čítanie strojárskych výkresov výhodou – pohľady, rezy, prierezy a pod.

Stručná charakteristika spoločnosti

Importér normovaných dielov Elesa+Ganter a spojovacieho materiálu s úspešnou 21 ročnou históriou hľadá do svojho oddelenia odbytu šikovných kolegov/kolegyne na TPP.
Prídi a uveríš,že existujú ešte úžasné firmy, IMP Kontakt taká naozaj je.

Adresa spoločnosti

Ferdiša Kostku 1
84105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adam Petráš
E-mail: praca@impkontakt.sk

 width=

Zdroj obrázku: Designed by Freepik