Prvky do plechu | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

Prvky do plechu

Prečo s nami spolupracovať?

Prečítajte si TOP 10 dôvodov, prečo nás naši zákazníci odporúčajú svojim známym (dotazníky spokojnosti IMP Kontakt, 2018):

1. Promptná odozva zákazníckeho servisu, starostlivosť o zákazníka
2. Vysoká kvalita a špičkový dizajn ocenený sériou cien
3. Rýchlosť dodania
4. Návrhy riešenia problémov zákazníkov
5. Odbornosť vyplývajúca z 21 ročných skúseností na trhu
6. Široký sortiment podporený aj 3D modelmi, možnosť rýchleho a jednoduchého stiahnutia 3D modelov
7. Kvalitne zásobený centrálny sklad vo Viedni i v Bratislave
8. Dodržiavanie dodacích termínov
9. Dlhoročná spolupráca a ochotní zamestnanci firmy
10. Prehľadné webové stránky a katalógy

Ťažisko našich exportných aktivít tvorí predaj nitovacích a lisovacích prvkov do plechu.

Našu produktovú škálu vhodne dopĺňajú navarovacie kolíky a skrutky, nity a matice v klietke. Široká sieť dodávateľov nám umožňuje vyhovieť aj špeciálnym požiadavkám zákazníkov.

Vysoká úroveň nášho zákazníckeho servisu a sortiment štandardnej kvality nám umožnili vypracovať sa v strednej Európe medzi dôležitých dodávateľov špeciálneho spojovacieho materiálu. Našimi zákazníkmi sa stali významné slovenské a zahraničné firmy v oblasti spracovania plechu.

Postupnosť krokov, ktoré boli potrebné pre získanie certifikátov kvality ISO 9001:2009/ISO 9001:2008 logicky vyústila k vytvoreniu oddelenia kontroly kvality tovaru. Jeho súčasťou je aj tvrdomer Rockwell s profesionálnou obsluhou. Takto dokážeme svojim zákazníkom ponúknuť vysoký štandard služieb.

Využitie prvkov do plechu:

Naše spojovacie technológie nachádzajú rozmanité využitie v automobilovom a potravinárskom priemysle. Okrem toho ich nájdete aj v zahrievacích a ventilačných zariadeniach, klimatizačných jednotkách, v kancelárskom nábytku, v budovách, v inžinierskych stavbách, v horolezeckých stenách, v bazénoch, v elektrických a elektronických produktoch, v pokladniach a podobneThis is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!