O nás | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

O nás

Špeciálne strojárske súčiastky najvyššej kvality


Sme obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1997, takže Vám vieme ponúknuť overených dodávateľov, naše skúsenosti a starostlivosť o zákazníka na nadštandarnej úrovni o čom svedčia aj naše referencie (http://www.impkontakt.sk/napisali-o-nas/).

Vysoká kvalita nášho sortimentu je podložená aj certifikátmi kvality ISO 9001, ISO 14001, VDA 6.1, PQA pre hutný materiál, IPQC pre testovanie v procese výroby a OQC pre výstupnú kontrolu. Všetky naše výrobky spĺňajú smernice ROHS.

Naši dodávatelia sú renomované zahraničné spoločnosti s dlhoročnou históriou v oblasti strojárskej výroby (nemecká firma Ganter) a vstrekovania plastických hmôt (talianska firma Elesa). V súčasnosti tieto dve firmy tvoria jednu spoločnú firmu Elesa+Ganter, ktorá ponúka ešte širší sortiment, má väčšiu kapacitu na inovovanie výrobkov a v neposlednom rade má konkurenčnú výhodu na trhu.

Prehľad sortimentu

Náš sortiment je tvorený týmito skupinami strojárskych súčiastok:
 1. Štandardné súčiastky strojov Elesa+Ganter ( normované diely strojov – vyše 1000 typov), 3D modely , rýchloupínače, rúrová stavebnica a zverné spoje, pojazdné kolesá, bezpečnostné pánty, valivé dráhy, normované prvky pre profilové systémy (madlá, dverné pánty, trubkové spojky, montážne držiaky, pružinové piestiky a matice pre T-drážky), prídržné magnety, ochranné komponenty, silentbloky a veľa ďalších súčiastok.

Kolekcie normovaných súčiastok strojov Elesa+Ganter získali vyše 20 medzinárodných ocenení ( Product design award, Good design award, … ) za priemyselný dizajn. V r.1997 sme získali výhradné obchodné zastúpenie pre Elesa+Ganter na Slovensku.

 1. Prvky do plechu a profilov: lisovacie matice, skrutky, stĺpiky ( závitové nálisky ) do plechu ( od 0.6 mm ), lisy Prima Maxi 450 a Prima Inserter

V SR sme boli priekopníkmi technológie lisovacích prvkov do tenkého plechu. Viac rokov sme spolupracovali s významným európskym výrobcom lisovacích prvkov.

V r. 2005 sme začali spolupracovať s certifikovaným výrobcom lisovacích prvkov z Ázie. Postupom času naše aktivity získali takú dynamiku, že v súčasnosti už exportujeme lisovacie prvky a príbuzný sortiment do Českej republiky, Rakúska, Nemecka a Maďarska.

 1. Nitovacie matice
 2. Klietkové matice, Naváracie skrutky, Trhacie nity, Pružné rýchlospoje v plechu
 3. Závitové vložky do kovu, plastu, dreva ( oprava závitov, pancierovanie závitov – ľahké zliatiny )

Za sortiment Recoil ( pružinové závitové vložky ) sme spomedzi všetkých európskych predajcov získali v r. 2005 od spoločnosti Alcoa Fastening Systems Ltd. cenu za najvyššiu dynamiku obchodného obratu.

IMP Kontakt je overený dodávateľ strojárskych súčiastok, ktorý v roku 2016 oslávil 19. výročie firmy. V našej spoločnosti pracujú zamestnanci dlhé roky, takže od nich môžete očakávať skúsenosti a technické poradenstvo.

Naše motto: Zákazníkova spokojnosť je u nás na prvom mieste.

Prečo s nami spolupracovať?

Prečítajte si TOP 7 dôvodov, prečo nás naši zákazníci odporúčajú svojim známym (interný prieskum z roku 2016, IMP Kontakt):
 1. Rýchla odozva zákazníckeho servisu
 2. Vysoká kvalita a špičkový dizajn ocenený sériou cien
 3. Široký sortiment podporený aj 3D modelmi
 4. Kvalitne zásobený centrálny sklad vo Viedni i v Bratislave
 5. Dodržiavanie dodacích termínov
 6. Dlhoročná spolupráca a ustretoví zamestnanci firmy
 7. Prehľadné webové stránky a katalógy

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!