O nás | Špeciálne strojárske súčiastky, lisovacie prvky

O nás

Špeciálne strojárske súčiastky najvyššej kvality


Sme obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1997, takže Vám vieme ponúknuť overených dodávateľov, naše skúsenosti a starostlivosť o zákazníka na nadštandarnej úrovni o čom svedčia aj naše referencie (http://www.impkontakt.sk/napisali-o-nas/).

Vysoká kvalita nášho sortimentu je podložená aj certifikátmi kvality ISO 9001, ISO 14001, VDA 6.1, PQA pre hutný materiál, IPQC pre testovanie v procese výroby a OQC pre výstupnú kontrolu. Všetky naše výrobky spĺňajú smernice ROHS.

Naši dodávatelia sú renomované zahraničné spoločnosti s dlhoročnou históriou v oblasti strojárskej výroby (nemecká firma Ganter) a vstrekovania plastických hmôt (talianska firma Elesa). V súčasnosti tieto dve firmy tvoria jednu spoločnú firmu Elesa+Ganter, ktorá ponúka ešte širší sortiment, má väčšiu kapacitu na inovovanie výrobkov a v neposlednom rade má konkurenčnú výhodu na trhu.

Komplexné poistenie Allianz pre podnikateľov

Firma disponuje komplexným poistením zodpovednosti za škodu Allianz až do výšky 100 000 eur.

Prehľad sortimentu

Náš sortiment je tvorený týmito skupinami strojárskych súčiastok:

1. Štandardné súčiastky strojov Elesa+Ganter ( normované diely strojov – vyše 1000 typov), 3D modely , rýchloupínače, rúrová stavebnica a zverné spoje, pojazdné kolesá, bezpečnostné pánty, valivé dráhy, normované prvky pre profilové systémy (madlá, dverné pánty, trubkové spojky, montážne držiaky, pružinové piestiky a matice pre T-drážky), prídržné magnety, ochranné komponenty, silentbloky a veľa ďalších súčiastok.

Kolekcie normovaných súčiastok strojov Elesa+Ganter získali vyše 20 medzinárodných ocenení ( Product design award, Good design award, … ) za priemyselný dizajn. V r.1997 sme získali výhradné obchodné zastúpenie pre Elesa+Ganter na Slovensku.

2. Prvky do plechu a profilov: lisovacie matice, skrutky, stĺpiky ( závitové nálisky ) do plechu ( od 0.6 mm ), lisy Prima Maxi 450 a Prima Inserter

V SR sme boli priekopníkmi technológie lisovacích prvkov do tenkého plechu. Viac rokov sme spolupracovali s významným európskym výrobcom lisovacích prvkov.

V r. 2005 sme začali spolupracovať s certifikovaným výrobcom lisovacích prvkov z Ázie. Postupom času naše aktivity získali takú dynamiku, že v súčasnosti už exportujeme lisovacie prvky a príbuzný sortiment do Českej republiky, Rakúska, Nemecka a Maďarska.

3. Nitovacie matice

4. Klietkové matice, Naváracie skrutky, Trhacie nity, Pružné rýchlospoje v plechu

5. Závitové vložky do kovu, plastu, dreva ( oprava závitov, pancierovanie závitov – ľahké zliatiny )

Za sortiment Recoil ( pružinové závitové vložky ) sme spomedzi všetkých európskych predajcov získali v r. 2005 od spoločnosti Alcoa Fastening Systems Ltd. cenu za najvyššiu dynamiku obchodného obratu.

IMP Kontakt je overený dodávateľ strojárskych súčiastok, ktorý v roku 2016 oslávil 19. výročie firmy. V našej spoločnosti pracujú zamestnanci dlhé roky, takže od nich môžete očakávať skúsenosti a technické poradenstvo.

Naše motto: Zákazníkova spokojnosť je u nás na prvom mieste.

Prečo s nami spolupracovať?

Prečítajte si TOP 7 dôvodov, prečo nás naši zákazníci odporúčajú svojim známym (interný prieskum z roku 2016, IMP Kontakt):
  1. Rýchla odozva zákazníckeho servisu
  2. Vysoká kvalita a špičkový dizajn ocenený sériou cien
  3. Široký sortiment podporený aj 3D modelmi
  4. Kvalitne zásobený centrálny sklad vo Viedni i v Bratislave
  5. Dodržiavanie dodacích termínov
  6. Dlhoročná spolupráca a ustretoví zamestnanci firmy
  7. Prehľadné webové stránky a katalógy

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!